آموزش ایمو

آموزش ایمو به صورت کامل :

ساخت اکانت در ایمو :

در این قسمت آموزش ایمو جهت ساخت اکانت پس از وارد کردن شماره، یک پیامک به شما ارسال خواهد شد که حاوی یک کد تاییدیه برای ورود به ایمو می باشد. پس از وارد شدن کد مربوطه در محل مورد نظر، شما قادر به وارد شدن به ایمو شده .

ارسال اولین پیام در آموزش ایمو :

 

پس از وارد شدن به صفحه اصلی ایمو، گزینه CONTACTS را از بالای صفحه انتخاب نموده تا به لیست مخاطبین خود وارد شوید. یکی از مخاطبین خود را انتخاب کرده و در صفحه چت با او، اقدام به نوشتن اولین پیام خود نمایید.

در همین صفحه می توانید از طریق گزینه میکروفون که در پایین صفحه سمت راست قرار گرفته، اقدام به ضبط و ارسال صوت نموده و از طریق گزینه ارسال تصویر، تصاویری را برای فرد مورد نظر خود، ارسال نمایید.

گزینه تماس ویدیویی یا تماس صوتی را از بالای صفحه سمت راست انتخاب نمایید. پس از انتخاب هر کدام از این گزینه ها، اگر طرفی که در حال برقراری تماس با او هستید، تماس شما را قبول کند، شما قادر به برقراری تماس با وی خواهید بود.

* پس از ارسال پیام، تیک اول به معنی ارسال موفقیت آمیز پیام، تیک دوم به معنی رسیدن پیام به طرف مقابل و علامت دایره به معنی خوانده شدن پیام توسط گیرنده می باشد.

 

آموزش قرار دادن تصویر پروفایل و status در ایمو :

برای قرار دادن استاتوس و تصویر پروفایل، روی گزینه شبیه به سه خط موازی، در قسمت پایین سمت چپ، کلیک کرده و در صفحه باز شده، در قسمت مشخص شده در شکل زیر، اقدام به نوشتن یک وضعیت (status) برای خود نمایید.

برای تغییر تصویر پروفایل خود، می توانید روی آواتار مشخص شده در شکل، کلیک کرده و سپس از طریق گزینه Change profile picture اقدام به تغییر تصویر آواتار خود نمایید.

آموزش گذاشتن استوری در ایمو :

در این بخش از آموزش ایمو ، برای گذاشتن استوری در ایمو، از طریق گزینه “خانه” در قسمت پایین صفحه نمایش، به صفحه اول ایمو رفته و در قسمت بالا گزینه Tap to add را انتخاب کنید. حال از طریق دوربین یا تصاویر گالری اقدام به انتخاب یک تصویر نموده و آن را به عنوان استوری در ایمو، تنظیم نمایید.

کاربرد جالبی در آموزش ایمو گذاشتن لایو می باشد :

 

آموزش ایمو

 

  • ابتدا اپلیکیشن ایمو را اجرا کرده و سپس از طریق منوی همبرگری در پایین صفحه به بخش Live وارد می شویم.
  • می توانید تمامی لایو استوری هایی که دیگران در حال ثبت آن هستند را مشاهده کرده و در صورت تمایل به یکی از آن ها بپیوندید. اگر قصد دارید خودتان یک لایو استوری در ایمو قرار دهید، گزینه شبیه به دوربین را در بالای صفحه انتخاب کنید.
  • در مرحله بعد پس از آماده نمودن زاویه دوربین، گزینه “Start Live” را انتخاب کنید.
  • برای خارج شدن از لایو ایمو، می توانید گزینه قرمز رنگ “END” را در بالای صفحه انتخاب کنید. به محض اینکه از لایو استوری ایمو خارج شوید، آن لایو بسته شده و دیگران نمی توانند به آن دسترسی داشته باشند.

آموزش تنظیمات امنیتی ایمو و تنظیمات مربوط به Last seen :

 

آموزش ایمو

 

در این قسمت آموزش ایمو به بررسی تنظیمات امنیتی ایمو خواهیم پرداخت. برای این منظور از طریق گزینه سه خط موازی در قسمت پایین، به قسمت Option رفته و سپس گزینه Settings را انتخاب کنید.

حال گزینه Privacy را انتخاب نمایید.

  • با انتخاب گزینه Last seen می توانید تنظیمات مربوط به نمایش وضعیت آنلاین بودن خود را تغییر دهید.
  • در قسمت Profile photo نیز می توانید مشخص کنید که چه کسانی قادر به دیدن عکس پروفایل شما باشند.
  • تنظیمات Read receipts مربوط به وضعیت نمایش استاتوس برای افراد دلخواه بوده و گزینه تیک دار آخر نیز برای تنظیمات مربوط به نمایش متون تایپ شده، قبل از ارسال می باشد.

* بسیاری از افرادی که از ایمو استفاده می کنند، به نوعی از این قابلیت که حروف تایپ شده توسط آنان، قبل از اینکه ارسال شود، قابل خوانده شدن برای دیگران می باشد، گله مند بودند که با استفاده از غیر فعال سازی این گزینه، می توان از آن رهایی یافت.

 کلیپ زیر هرآنچه راجب آموزش ایمو گفته شد با زبان ساده بیان میکند:

 

 

 

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *